Antalya Psikoterapi Merkezi Mentalya

Antalya Psikolog Merkezi Mentalya; olarak 5 yıldır Antalya bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan psikoterapi merkezimizde Psikoterapist Samet Önder ( Antalya Psikoterapist ), Psikolog Bengü T. Küçük ( Antalya Çocuk Psikologu ), Psikolog Tayfun Doğan ( Antalya Psikolog ) ve Uzman Klinik Psikolog Gülden Önder, uzmanlarımız ile, kurulduğumuz günden bu yana samimi, güvenilir, gizlilik esaslı temamız ile geliştirdiğimiz terapi stratejimiz ile Antalya'nın en güvenilir terapi merkezi konumuna geldik. Uzmanlarımızın tecrübesi ve geride bırakmış olduğu referansları ile daha kalıcı olmayı, daha yararlı olmayı ve sürekli olarak özgün ve kendi alanında en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen Mentalya Aile ve Terapi Merkezi ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olmayı görev edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Aile Danışmanlığı

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

İlişki ve Evlilik Danışmanlığı

Cinsel Terapi

Kurumsal Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Yeni Eklenen Yazılar


Arzuladığın Çocuk Olamayabilirim


Psikolog  Bengü Küçük

Delirtiyorum ya seni, tutturuyorum ya hani, böyle "daha ne yapayım!" noktasına ...Sosyal Ağlarda Takılmaca, Laf Sokmaca!


Psikolog  Bengü Küçük

Eski eşe, eski sevgiliye, eski dosta, eski patrona, anaya, babaya, bacıya, kardeşe, komşuya, kasaba, eski spor salonuna, artık ...Dikenli Diller


Psikolog  Bengü Küçük

Suç oranının yüksek olduğu bir semtte ya da giriş katta yaşadığımızda, parmaklık ya da alarm taktırmak gibi g&uu...